Styl casual

Styl casual

Style w modzie: Styl casual

Do chyba najbardziej popularnych rodzajów stylizacji ubraniowych zalicza się przede wszystkim nurt zwany casual. Jest to styl, który od razu zyskał szerokie grono miłośników. Przede wszystkim był to nurt wprowadzony przez gwiazdy – celebrytów. Musimy wiedzieć, że jest to styl bazujący w głównej mierze na praktyczności, funkcjonalności, komforcie i wygodzie, przy jednoczesnym pozostaniu wiernym obowiązującym trendom i kanonom modowym.wycena nieruchomości elbląg Nurt tu charakteryzowany doskonale nadaje się zarówno do garderoby pań, jak i panów. Jest to styl luzacki, często w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego rozumiany jako zwykły oraz codzienny.

Casual styl opiera się na łączeniu elementów często markowych, ciuchów porządnych i solidnych, ale do tego bardzo komfortowych. Oznacza to, że zestawiane są sportowe ciuchy typu dresy czy spodnie z bluzami a jednocześnie koszulami oraz bluzkami. Ten typ dress-code opiera się na nieformalnych fasonach oraz na trendzie bazującym zwłaszcza na swobodzie poruszania się. Musimy http://suszenie.com wiedzieć, że to właśnie casualowy styl dobrze sprawdzi się zarówno na spacerze z dzieckiem, jak i klasycznym wyjściu na zakupy czy też luzackim, niesztywnym spotkaniu towarzyskim – na przykład wyjściu na kawę z koleżanką.

Nie jest to dobry wariant do pracy, kiedy w naszej pracy obowiązuje standardowy model ubierania elegancki i szykowny. Jeżeli jednak takowych zasad nie ma, dress code casual jest jak najbardziej polecany. Styl tej kategorii opiera się na posiadaniu w szafie szeregu rozlicznych t-shirtów, spódnic prostych, bez falban i dekoracji, do tego skórzane z reguły kurtki, często także pikowane.

Jeżeli mowa o dodatkach z kolei, to warto wziąć pod uwagę przede wszystkim buty sportowe a także stylowe torby, przeważnie workowate swym stylem. Kolejna kwestia to to, że styl casual jest schludny, ale nie formalnie elegancki. Istotne są także dodatkowe akcesoria takie jak duży naszyjnik, wisior, kolczyki czy zegarek.

Wpis zawdzięczamy