Styl vintage

Styl vintage

Style w modzie: Styl vintage

Do popularnych rodzajów stylizacji, jakie dominują dzisiaj w kanonach mody zaliczyć należy między innymi nurt vintage. Na czym on się opiera? Otóż najważniejsze, na co trzeba zwrócić uwagę, to przede wszystkim fakt, iż jest to styl, jaki jest modny od dawien dawna. To zestawienie tego, co królowało na wybiegu kiedyś, z tym co dominuje na dzień dzisiejszy. Musimy wiedzieć http://mk-global.com.pl/, że w czasach dzisiejszych sieciówek vintage pozwala w głównej mierze na wykreowanie swego własnego, indywidualnego stylu, który będzie podkreślał naszą osobowość i charakter. W związku z tym chodzi o taki styl ubrań, które pozwolą wyróżnić się z tłumu.

W konsekwencji tego, jest to element naszego designu, forma wizerunku i część składającą się w dużej mierze na nasz image. I tak jeżeli chodzi o kwestię poszczególnych elementów garderoby, to styl vintage opiera się zwłaszcza na charakterystycznych sukienkach jakie modne były w czasach na przykład naszych babć, szerokawych nogawkami spodni, odbiegających od tak modnych dzisiaj rurek. Ciekawym rodzajem ciucha są tez klasyczne vintagowe ogrodniczki, czyli spodnie z szelkami, bluzki z żabotami, marynarki na wzór eleganckich żakietów.

Oczywiście istnieje także osobna kategoria dodatków w formie vintage, jakimi są na przykład specyficzne torby tej kategorii, dopełniające stylizację oraz rzecz jasna buty będące nieodłącznym elementem image.

Wpis zawdzięczamy http://torby.pro/